Youtube Para Kazanma yol haritası

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
31 Mar 2023
Mesajlar
382
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Aramızda Youtube Para Kazanma başarısı yakalayan var mı? Youtube Para Kazanmak için neler yapmak gerek, nereden başlayıp ilerlemeli?

Youtube Para Kazanma.jpg
 

smhkly

New member
Katılım
24 Haz 2023
Mesajlar
32
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Valla ben o başarayı elde edemedim. Başlarda hevesle başladım ama olmadı. Yaratıcı bir konu bulmak gerekiyor bence yoksa çok zor.
 

Enes

Administrator
Yönetici
Katılım
1 Nis 2023
Mesajlar
671
Çözümler
17
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Youtube üzerinden para kazanmak için ilgi çekici ve piyasada olmayan bir konu bulman lazım. Adamlar para kazanma içerikleri atarak binlerce takipçi kazanıyor. Bunun üzerinden reklam yaparak aylık gelir kazanıyor. Önemli olan konuyu bulman. Konuyu bulduktan sonra direk ilerliyorsun zaten
 

kubrakubra

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
114
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Youtube üzerinden para kazanmak çok zor. Bundan 10 yıl önce çok daha kolaydı. O zaman para kazanmak içni Youtube izlenmeleri bu kadar popüler olmadığnıdan Enes Batur gibi sadece oyun oynayarak ve izleyerek bile para kazanan büyük bir kitle vardı. Henüz çocukken aldığı bir kamera ile para kazanmyaa başlayan ve takipçi kitlesinin onu zengin ettiği başka isimler de sayılabilir. Bugünün dünyasında ise YOutube üzerinden para kazanmak çok daha zor. Yayıncı sayısının fazla olması, para kazanabileceğiniz alanlar konusunda yaratıcğı olmak gereklilği gibi birçok nokta youtube üzerinden para kaznamayı zorlaştırıyor.
 

Benzer konular

Üst