Argivit focus kullanıcı yorumları

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
31 Mar 2023
Mesajlar
382
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Argivit Focus ne ise yarıyor ve Argivit Focus kilo aldırır mi? Argivit zararları neler?

Argivit focus.png
 

kubrakubra

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
114
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Argivit Focus çocuklarda beslenme bozukluğunun tedavisinde takviye olarak verilir. Bazen çocuklar beslenme bozukluğu yaşayabilir. beslenme bozukluğu ile birlikte odaklanmada güçlük, günlük hayatın daha zor geçmesi gibi durumlar da ortaya çıkabilir. Argivit Focus bir beslenme takviyesi olarak çocukların beslenme süreçlerinin düzene binmesine yardımcı olur. Aynı zamanda çocukların bilişsel ve bedensel gelişimine de fayda sağladığı bilinmektedir.
Argivit focus doğrudan kilo aldırmaz ancak yemek yemeyen, beslenme bozukluğu olan çocukların beslenme süreçlerini düzene bindirir. böylece düzenli beslenen çocuklar eğer olması gerekenden daha zayıfsa düzenli beslenerek kilo alabilir.
 

Katılım
4 Tem 2023
Mesajlar
68
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Bildiğim kadarıyla bu takviye ekstra iştah açıcı olarak çocuklara veriliyor. Ürünün yorumlarını okuduktan sonra kullananların memnun kaldığını deneyimlemiştim. 6 ay ve genellikle 12 yaş grubu arasındaki çocuklar için öneriliyor. Boy uzamasını da etkileyen L arginin amino asiti ile çocuklar üzerinde olumlu etkiler bırakıyor.

Herhangi bir zararı olduğunu düşünmüyorum Ama tabii ki herkesin vücudu Sorunsuz şekilde kabul eder mi bir fikrim yok. Bu nedenle mutlaka Doktor tavsiyesi üzerine alanmalı diye düşünüyorum. Olası bir yan etki ile karşılaşıldığı zaman da hemen bir uzman hekime başvurulmalı.
 

Üst