Biberiye çayı kullanıcı yorumları

admin

Administrator
Yönetici
Biberiye çayı faydaları ve Zayıflamak için biberiye çayı içilir mi? Sabah aç karnına biberiye çayı etkisi nedir?

Biberiye çayı kullanıcı yorumları.png

kubrakubra

Member
Biberiye çayının birçok faydası bulunur. en çok bilinen ve günlük hayatta tüketilmesini tavsiye ettiren faydaları;
Kabızlık benzeri sindirim sorunlarına iyi gelir.
Odaklanmaya yardımcıdır.
Unutkanlığı azaltmaya yardımcı olur.
Kan dolaşımındaki düzensizlikleri giderir.
detoks etkisi vardır. ciltteki toksinlerin atılmasına yardımcı olur.
Sinir sisteminin çalışma prensibinin normalleşmesine yardımcı olur.

Biberiye çayı ödem atmaya yardımcı olduğundan zayıflama sürecinde kullanılmaktadır. Zayıflarken ilk önce ödemlerimizden kurtulmak isteriz. Bu nedenle ödemlerimizden kurtulmak için destekleyici, sindirim sistemini düzenleyici, boşaltım sistemine yardımcı ürünleri tercih ederiz. Biberiye çayı da bunlardan biridir.
Biberiye çayının başka bir bilinen etkisi de aç karın ile içildiğinde ağrı kesici niteliği taşımasıdır. Ağrı kesici olarak doğrudan ilaç almak yerine sabah aç karın ile biberiye çayı içilebilir.

Biberiye çayının faydaları ve zararlarından bahsedeyim size; bizzat kendim her sabah aç karnına Biberiye çayı içerek yaklaşık bir ay içerisinde 3 kilo verdim. Ilk önce faydalarından bahsetmek istiyorum.
  • Biberiye çayı kesinlikle kabızlık ve mide hazımsızlığı gibi problemlerin tamamının önüne geçiyor.
  • Konsantrasyonumu da arttırdığını fark ettim. Uzun süre bir şeye odaklanamazken düzenli şekilde Biberiye çayı içmeye Başladığım zaman bu değişikliği kendimde hissetmiştim.
  • Antioksidan kaynağı olduğu için Bağışıklık sisteminin üzerinde çok etkili oluyor.
  • Uzmanların görüşüne göre biberiye çayının kokusu veya buharını solumak baş ağrısını dindiriyormuş.
Peki bu kadar iyi etkiler aldın hiç dezavantajları olmadı mı diye soracak olursanız; biberiye çayının zararları arasında ilk sırada kan dolaşımını arttırdığı için yüksek tansiyonu olan kişilerin fena etkilendiği yer alıyor. Ama yüksek tansiyonunuz yoksa biberiye çayını zayıflamak için deneyebilirsiniz.

basakss

Member
Unutkanlık sorunu için kardeşim kullandı. Sınava girecekti ama unutkanlık hep sorun yaşatıyordu. Biberiye çayının etkisi oldu ama unutkanlık sorunu tamamıyla ortadan kalkmadı.