Erdostin kullanıcı yorumları

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
31 Mar 2023
Mesajlar
382
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Erdostin antibiyotik mi, Erdostin işe yaramıyor neden? Bebeklerde Erdostin kullananlar ne için kullanır?

Erdostin kullanıcı yorumları.png


https://titck.gov.tr/storage/kubKtAttachments/b2ul1eZixM0wHM.pdf
 

kubrakubra

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
114
Tepkime puanı
0
Puanları
16
ilk başlarda öksürüğü arttırsa da sonraları gerçekten iyi geldiğini hemen anlıyorsunuz. ilacın etkilerini beğendim. Reçeteli olarak almıştım kullanmaya devam edeceğim. Bronşit rahatsızlığı, geçmeyen öksürükler ve balgam için çok etkilidir.
 

Enes

Administrator
Yönetici
Katılım
1 Nis 2023
Mesajlar
671
Çözümler
17
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Üst ve alt solunum için kullanılıyor. Etrafımda öksürüğü arttırdığını söyleyen birçok kişi var. Öksürüğü arttırdığı için gece uyuyamayan hatta başı ağrıyan kişiler de olduğu için pek fazla etkisinin olduğunu düşünmüyorum.
 

Katılım
4 Tem 2023
Mesajlar
68
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Erdostin 300 mg kapsülleri kullanırken, genellikle doktorun veya sağlık uzmanının uygun gördüğü talimatlarını takip etmeniz önemlidir. Balgam söktürücü özelliği olduğu için kullanılıyor. Dozaj ve kullanım süresi, hastalığın seyrine, ciddiyetine ve bireysel duruma bağlı olarak değişebilir.
Erdostin neden işe yaramıyor?
Eğer hastalığınız ileri seviyeye taşındıysa ya ilacını dozu yeterli gelmiyordur ya da Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tedavi bu ilaç değildir.
Erdostin Yan etkiler arasında mide bulantısı, ishal, kusma, baş ağrısı ve döküntü gibi hafif yan etkiler bulunabilir. Daha ciddi yan etkiler çok görülmese de nadiren ortaya çıkabilir, ancak herhangi bir rahatsız edici semptomla karşılaşırsanız derhal sağlık uzmanınıza başvurmanız son derece önemlidir.
 

basakss

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
48
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Erdostin kullanıcı yorumları hiç iyi yönde değil. Arkadaşım sigaradan dolayı öksürük sorunu vardı. Kullandı ama hiç memnun kalmadı bence bir etkisi yok. Daha kötü yapıyor.
 

Benzer konular

Üst