Fito krem kullanıcı yorumları

cin

Administrator
Yönetici
Fito krem ne için kullanılır ve yüze kullananlar etkisi ne oldu? Ayrıca Madecassol fito karışımı ne işe yarar?

Fito krem kullanıcı yorumları.png

Enes

Administrator
Yönetici
Yüzümde çok fazla sivilce vardı Fito krem kullandım işe yaradı baya bir söndürdü. Medicasol, fito ve e vitamini karıştırdım. Şimdi onu kullanıyorum iki gün oldu. Değişim olursa haberdar ederim.

kubrakubra

Member
fito krem tam bir sivilce düşmanı. Fito kremi kullanıyorsanız eğer kendinizi daha iyi hissedeceğiniz garanti. Krem sivilceleri söndürüyor ama sivilce izlerine tek başına etkili olmuyor. Madecassol ile karıştırıp sivilce lekeleri için de çözüm üretmek mümkün. ikisi de tıbbi krem olduğundan kafanıza göre karıştırmayın derim. Madecassol tıbbi kategorisinde yer almıyor ama içerik oranları yüksek. dikkatli olmakta fayda var. cildinizi yakabilir ya da cilt bariyerine zarar verebilirsiniz.

Iki ürünün içeriği birbirinden farklı olduğu için birbirine karıştırılması halinde olumsuz etkiler elde edebilirsiniz. Fito krem Elbette ki sivilceler üzerinde etkili ve tüm sivilceleri kısa süre içerisinde kurutuyor fakat sivilce iz ve lekelerini Herhangi bir etkisi olmuyor.

Madecassol krem kullandım ve cilt bakımı aynı zamanda yara iyileşmesi açısından etkisini gördüm Fito kremi de açık sivilce yaralarına uygulamak zararlı olabilir. Hafif cilt iltihapları ve irritasyonları hafifletmeye yardımcı olabiliyor Sadece sol kremi kullanırken bölgeye ince bir tabaka halinde kullanılması gerekir Bu nedenle iki ürünü birbirine katıp sürmek son derece tehlikeli olur bence.

Kanayan bölgelere ve açık yaralara hem Madecassol hem de Fito krem uygulanmaz. Doktorun talimatına göre günde 2-3 kere kullanabilirsiniz. Madecassol sürdükten 10 15 dakika sonra cildinizi temizleyip Fito krem kullanmayı da deneyebilirsiniz.

basakss

Member
Her derde deva resmen Fito krem. Ben sivilcelerim için kullandım uzun süre boyunca çok işime yaradı. Yeni bir sivilce çıkacakken sürüyordum ertesi gün sivilcem sönüyordu.

smhkly

New member
Yüzümde çok fazla sivilce vardı Fito krem kullandım işe yaradı baya bir söndürdü. Medicasol, fito ve e vitamini karıştırdım. Şimdi onu kullanıyorum iki gün oldu. Değişim olursa haberdar ederim.
Değişim oldu mu bende kullanmak istiyorum haber verir misin