Flörte sorulacak sorular saçma değil mi?

cin

Administrator
Yönetici
İçinden bir soru sormak gelmiyor, internette araştırıp buluyorsun. Bu çok saçma değil mi, neden bunu yapar bir insan

kubrakubra

Member
Evet bakınca çok saçma. Ama flörte sorulacak sorular aslında onu tanımak için sorulur. Bu soruları peş peşe sourp da garip bir ortam oluşturmaya gerek yok. Garip soruları doğrudan sormak da aptallık olur. Bu soruları dolaylı olarak sorabilirsiniz. örneğin daha önce biriyle yattın mı demek yerine senin için ilişki ne anlam ifade ediyor? Seninle flört ediyoruz ve benden ne gibi beklentilerin olabilir tarzında sorular sorabilirsiniz. bu birbirinizi anlamak için sorduğunuz bir soru olduğundan garip de kaçmaz. Tabi dakika başına soru sormuyorsanız.

Enes

Administrator
Yönetici
Evet bakınca çok saçma. Ama flörte sorulacak sorular aslında onu tanımak için sorulur. Bu soruları peş peşe sourp da garip bir ortam oluşturmaya gerek yok. Garip soruları doğrudan sormak da aptallık olur. Bu soruları dolaylı olarak sorabilirsiniz. örneğin daha önce biriyle yattın mı demek yerine senin için ilişki ne anlam ifade ediyor? Seninle flört ediyoruz ve benden ne gibi beklentilerin olabilir tarzında sorular sorabilirsiniz. bu birbirinizi anlamak için sorduğunuz bir soru olduğundan garip de kaçmaz. Tabi dakika başına soru sormuyorsanız.
Ben gereksiz buluyorum şahsen. Soru sormak yerine ilişki içerisinde birbirini çok iyi tanıyabilirsiniz. Yalan benim kırmızı çizgim derler meğer bu cümlenin yalan olduğunu aşık olunca anlarsın. Bence soru sormayın buluşun, gezin, dolaşın o zaman neyin ne olduğunu görebilirsiniz.

basakss

Member
Flörte soru sormak bir yönden saçma diğer yönden değil bence. Tanışmak için elbette soru soracaksınız ama soruların yanıtlarına anında güvenmemeniz gerekir. Sorulara verilen yanıtların güvenilirliğini ilerleyen zamanlarda görebilirsiniz ancak .