For x5 kullanıcı yorumları kadınlar kulübü

admin

Administrator
Yönetici
Forx5 kahve zararları neler? For x5 çay veya kahve kullananlar yorumları nedir?

For x5.png

basakss

Member
Kilo vermek için kullanıldığını biliyorum ama bu tarz içeceklerin pek fazla yararı dokunmuyor. Boşa para vermiş oluyorsunuz bence kilo vermek için egzersiz ve diyet yöntemini kullanın bunlara bulaşmayın.

Forx5 kahve zararları nelerdir? Sorusuna değinmek istiyorum. Birçok kişi kilo vermeye yardımcı olarak birbirinden farklı şeyler denemektedir.

Örneğin kiraz sapı, tarçın, maydanoz, zencefil kaynatıp içen oluyor fakat bu kahve gibi yöntemleri deneyenler sağlıklarını inanılmaz tehlikeye atıyorlar. Bu ürünü ilk kullanmaya başladığım zaman kabızlık sorunu yaşamıştım. Boşaltım sisteminde değişiklikler hissetmeye 3 günde başlıyorsunuz.

Çevremdekiler Bendeki değişimleri gördükleri zaman hiç kimsenin Bu ürünü kullanmaması gerektiğini söyleyerek derhal doktorumla görüştüm. Kalın bağırsakların çalıştığını hissetmiyordum. Vücudu inanılmaz yoran bir ürün olduğu için kimseye önermiyorum. Ilk paketi kullanarak 5 kilo vermiştim fakat belli bir süre sonra birbirinden farklı yan etkisi ile karşılaştım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.