GFX Tool - PUBG 60 FPS Yapma

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
31 Mar 2023
Mesajlar
382
Tepkime puanı
1
Puanları
18
GFX Tool nedir, ne işe yarar? GFX Tool PUBG 60 veya 90 FPS yapabilen var mı?

GFX Tool.jpg
 

Katılım
4 Tem 2023
Mesajlar
68
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Gfx tool Oyun esnasında oyun grafiklerini özgünleştirebileceğin ve pürüzsüz oyunlar elde edebileceğin bir yardımcı program olarak tanımlanabilir. Tüm oyun sürümlerini destekleyen bu program Bildiğim kadarıyla ücretsiz bir program. Gfx Tool pubg 60 veya 90 FPS yapmak için mobil pubg gfx tool uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Sonra istenilen ayarları yapmak için Program hazır hale geliyor zaten. Graphics bölümünde yer alan grafikleri istediğin şekilde ayarladıktan sonra ekran çözünürlüğünde iyileştirmelerde yapılabiliyor. Saniye bazında ekranda görüntülenen kareyi belirlemek için FPS değerini atmış olarak belirlediğiniz zaman oyun içerisindeki değişikliği fark edeceksiniz.
 

kubrakubra

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
114
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Gfx tool ile çok daha iyi görüntü kalitesinde oyunlar oynamak mümkün. Özellikle PUBG'de görnütü kalitesinin düşük olması büyük bir sıkıntı. Görüntü kalitesinin düşük olmaması için bu aracı tavsiye edebilirim. Ayarlarınızı düzgün yaparsanız baya kaliteli iş çıkarıyor. FPS değerini de 60 olarak seçtiniz mi görüntü kalitesinin nasıl değiştiğini görürsünüz.
 

basakss

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
48
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Pubg oyununda FPSnizin çok iyi olması gerekiyor eğer FPS iyi değilse oyunda bir şey yapamıyorsunuz. Karşıdan oyuncu geliyor size 5 dakika sonra yansıtılıyor sonra ölüp gidiyorsun
 

smhkly

New member
Katılım
24 Haz 2023
Mesajlar
32
Tepkime puanı
0
Puanları
1
GFX tool kesinlikle cihazınıza indirin. Eğer ben PUBG aşığı bir insanım diyorsanız kesinlikle indirmeniz gerekiyor. İndirdiğiniz anda oyunun grafiklerinin nasıl değiştiğini net bir şekilde göreceksiniz.
 

Üst