Göğsünü büyüten varmı kadınlar kulübü

cin

Administrator
Yönetici
Gögüs büyütme yöntemleri evde nasıl yapılır ve ne yenir? Gögüs büyütmek için ne yapılır egzersizleri var mı?

1687345285784.jpeg

Enes

Administrator
Yönetici
Göğüs büyütmek için egzersiz yapabilirsiniz. Ancak doğal yöntemler pek fazla işe yaramaz. Sadece bir miktar görünüşü etkiler. Göğüs büyütmek için en iyi yöntem implant tedavisidir. Dilerseniz yağ enjeksiyonu da yapabilirsiniz.

kubrakubra

Member
evde göğüs büyütme egzersizleri beş para etmez. ne kadar yaparsanız yapın göğsünüz büyümez. ancak bir tüyo olsun diye söylüyorum. zayıfsanız ve kilo almaya çalışıyorsanız kilo almak için yaptığınız işlemlerin yanında göğüslerine sürekli dikleştirici masaj yapın. göğüslerinizin daha dik olması için yapacağınız bu masaj ilebölgeyi aktif edersiniz. böylece bölge aktif olduğundan kilo alım sürecinde göğüslerin de bundan nasibini alması için destek vermiş olursunuz. öte yandan başka türlü evde göğüs büyütmek ve gözle görüür farklar elde etmek mümkün değildir. operasyonlar ise göğüs kanserini gizlemesi nedeni ile tavsiye edilmemektedir.

Elbette Evde göğüs büyütmek için çeşitli Çabalar sarf edenler vardır. Bunun için Uzman bir cerrah'tan destek almak en doğrusu olacaktır. Evde yapılan tüm egzersizler göğüs yapısının daha dik bir forma görünmesini kolaylaştırabilir fakat büyütmek için yeterli olacağını sanmıyorum. İnternet ortamında satılan çeşitli ürünleri kullanmak yerine içeriğini bildiğiniz ürünler kullanarak, bu ürünlerle Masaj yaparak doğal yollarla göğüs büyütebilirsiniz. Örneğin keten tohumu yağı veya zeytinyağı kullanarak düzenli şekilde masaj yapabildiğiniz zaman kan dolaşımının etkisi ile küçük oranda bir büyüme gözlemleyebilirsiniz. Wow dedirten bir sonuç için kesinlikle evde yapılan işlemler yetersiz kalacaktır.

basakss

Member
Göğüs büyütmek için sadece ameliyat olabilirsiniz. Doğal yöntemi falan yok. Her yolu denedim asla işe yaramıyor. Ameliyat desen 30 bin TL