Hay Day Para Kazanma taktikleri

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
31 Mar 2023
Mesajlar
382
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Hayday hızlı para Kazanma yöntemi var mı? Hayday para Kazanma Hilesi ve hızlı altın kasma taktiği hakkında bilgiye ihtiyacım var.

Hay Day Para Kazanma.jpg
 

Katılım
4 Tem 2023
Mesajlar
68
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Internette en yaygın Hay Day para kazanma hilesi çeşitli sitelerle altın veya Elmas kazanmak oluyor. Hile programlarını kullanarak hesabınıza kaç tane Elmas göndermek istediğinizi yazdıktan sonra hazır seçenekler arasından birini seçmeniz gerekiyor. Hay Day hesabınıza ait bilgileri girdikten sonra açılacak olan sayfadan Hay Day oyunundaki hesap adınızı yazmanız yeterli olacaktır.

Bedava elmas hilesi çalışmaları için doğrulama adımlarını eksiksiz olarak tamamladığınızda bu hileyi gerçekleştirmiş olursunuz. Hay Day altın hilesi programı ile hesabınıza kolaylıkla altın ve Elmas transfer edebilirsiniz. Uzun zamandır severek oynadığım bu oyunda Ben de sık sık hileye başvuruyorum.
 
Son düzenleme:

kubrakubra

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
114
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Hay Day hızlı para kazanma yöntemi; hileden geçiyor. Oyun kurallarına uymak yerine hızlı bir şekilde oyun parası kazanmak istiyorsanız online hile kanallarına başvurabilirsiniz. Hesap bilgilerinizi vermeniz zorunlu.

Hay Day altın kazanma taktiği online sitelere oyun bilgilerinizi vererek hızlı bir şekilde hesabınıza altın tanımlanmasını sağlayan bir taktiktir. Ancak bu siteleri kullanmak oyunda banlanmanıza neden olabilir. Hileye başvurmak tehlikeli olsa da çok fazla banlanan kimseyi göremiyoruz. Bu da cesaret veriyor.
 

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
31 Mar 2023
Mesajlar
382
Tepkime puanı
1
Puanları
18

Hay Day hile var mı?


Hay Day için birçok hile mevcut. Bu hileler, oyunda hızlı bir şekilde ilerlemek veya oyunun bazı özelliklerini değiştirmek için kullanılabilir. Ancak, bu hileler genellikle oyunun kurallarını ihlal eder ve hesabınızın yasaklanmasına neden olabilir.

Hay Day En yüksek level kaç?

Hay Day'in en yüksek seviyesi 160'tır. Bu seviyeye ulaşan oyuncular, oyunun tüm özelliklerine erişebilir.

Hay Day oyununda nasıl Elmas kazanılır?

Hay Day'de elmas kazanmanın birçok yolu vardır. Elmas kazanmanın bazı yolları şunlardır:

  • Daily Reward: Her gün oyuna giriş yaparak bir elmas kazanabilirsiniz.
  • Achievements: Oyundaki başarıları tamamlayarak elmas kazanabilirsiniz.
  • Tom: Oyunda Tom adında bir karakter vardır. Tom, bazı günlerde köyünüze gelir ve elmas karşılığında mal satın alır.
  • Market: Markette bazen elmas karşılığında mal satılır.
  • Gifting: Arkadaşlarınızla hediyeleşerek elmas kazanabilirsiniz.
Hay Day da Tom ne zaman gelir?

Tom, genellikle haftada bir kez köyünüze gelir. Tom'un ne zaman geleceğini öğrenmek için oyunun bildirimlerini açabilirsiniz.

Hay Day kapanıyor mu?

Hay Day, Supercell'in en popüler oyunlarından biridir. Supercell, Hay Day'in yakın zamanda kapanacağını duyurmadı. Bu nedenle, Hay Day'in kısa vadede kapanması beklenmiyor.

Hay Day sahibi kim?

Hay Day, Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir oyundur. Supercell, Finlandiya merkezli bir mobil oyun şirketidir.
 

Üst