Helal Para Kazanma Yolları Neler?

admin

Administrator
Yönetici
islam'da para kazanma yolları neler? Evden bayanlar için helal para kazanma yöntemleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

Helal Para Kazanma.png

basakss

Member
Helal para kazanmak istiyorsanız Swagbucks gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Günlük reklam izleyerek, yürüyerek hatta oyun oynayarak para kazanmana olanak sağlıyor. Ben boş vakitlerimde uygulamayı deniyorum.

smhkly

New member
Swagbucks üzerinden para kazanılıyor mu gerçekten ödemeler çok az miktarda oluyor kaç saatini harcıyorsun günlük acaba

basakss

Member
Swagbucks üzerinden para kazanılıyor mu gerçekten ödemeler çok az miktarda oluyor kaç saatini harcıyorsun günlük acaba
Günde 2 saat harcıyorum. İşten eve dönerken uygulamayı kullanıyorum. Para ödemesi oluyor ama dediğin gibi ücretler çok az. Mesela gün de 30 TL kazanıyorum bu benim için yeterli oluyor.

kubrakubra

Member
Helal para kazanma yöntemleri aslında İslami olarak sıkıntı yaratmayacak olan birçok iş ile mümkün. örneğin kadınlar için evde olma zorunlnulğu varsa bilgisayardan makale yazarlığı yapılabilir. Ya da evde olmak zorunda olan kadınlar için evden el işi benzeri şeyler yaparak el emeği ürünler üretip online olarak satmak da iyi bir seçenek olabilir. Evden para kazanmak da mümkün ancak vakit ayırmka şart. Anket doldurmak ya da reklam izlemek gibi seçenekler de var ama oldukça az gelir getiren seçenekler.