İdrar yolu enfeksiyonu kadınlar kulübü

admin

Administrator
Yönetici
Antibiyotiğe rağmen geçmeyen idrar yolu enfeksiyonu ve Kadınlarda idrar yolu enfeksiyonu neden olur bilen var mı? Ayakları üşütmek idrar yolu enfeksiyonu yapar mı?

İdrar yolu enfeksiyonu.png

kubrakubra

Member
Bildiğim kadarıyla ayakları üşütmekle idrar yolu enfeksiyonu arasında bir bağlantı yok. Öte yandan idrar yolu enfeksiyonu benim de korkulu rüyamdı bir zamanlar. Doktorun verdiği ilaçları kullandım ve kullanırken de bol bol su içtim. kısa sürede enfeksiyon çözüldü. İdrar yolları enfeksiyonu ile baş etmek için mutlaka doktora görünmek gerekiyor. tükettiklerinize de dikkat etmelisiniz. Kola benzeri içecekler tüketmekten kaçının. ilaçlarınız ile bol bol su için. Maydanoz suyu da ayrıca çok iyi geliyor idrar yolları enfeksiyonuna. kaynatılıp içilmeli.

Ilk olarak idrar enfeksiyonu neden oluşur ona değinelim; özellikle koli basili bakterisine maruz kalmak
  • Idrar sonrası iyi temizlenmemek
  • Prostat büyümesi
  • Kullanılan ilaçların yan etkisi
  • Böbrek taşı
Antibiyotik kullanımına rağmen idrar yolu enfeksiyonu bir türlü geçmek bilmiyorsa ben size idrar yolu enfeksiyonuna iyi gelebilecek doğal yöntemlerden bahsetmek istiyorum;

1. Ilk önce evde limon suyu kaynatarak düzenli şekilde limon suyu içtiğiniz zaman idrar yolu enfeksiyonlarından kurtulabilirsiniz.

2. 8 son derece etkili oluyor. Her gün 4-5 dal maydanoz yiyerek veya Limon suyunu maydanozla buluşturarak içtikten sonra farkı hissedebilirsiniz.

3. Soğan kesinlikle doğal bir antibiyotik olduğu için bir soğana bir su bardağı su ekleyerek kaynattıktan sonra suyunu süzüp içmelisiniz. Vücudunuzda bulunan tüm iltihaplanmalar ve enfeksiyonlar hızlı şekilde vücuttan uzaklaştırılabilir.