İngilizce Sevgili Kaydetme

cin

Administrator
Yönetici
İşte bir kız arkadaş için bazı popüler İngilizce takma adlar:

Tatlım: Bu, bir kız arkadaşa verilen en yaygın İngilizce takma addır. Ona olan sevginizi ifade etmenin basit ve tatlı bir yolu.
Bebek: Bu takma ad genellikle sevgi ve ilgiyi ifade etmek için kullanılır. Eğlenceli bir şekilde de kullanılabilir.
Darling: Bu takma ad tatlım'a benzer, ancak genellikle daha resmi bir ortamda kullanılır.
Aşk: Bu ona olan sevginizi ifade etmenin basit bir yoludur.
Her şeyim: Bu takma ad ona ne kadar değer verdiğini gösteriyor.
Kraliçem: Bu takma ad ona ne kadar saygı duyduğunuzu gösteriyor.
Prensesim: Bu takma ad, sevginizi ifade etmenin daha eğlenceli bir yoludur.
İlham perim: Bu takma ad onun sana ne kadar ilham verdiğini gösteriyor.
En iyi arkadaşım: Bu takma ad onun arkadaşlığına ne kadar değer verdiğini gösterir.
Elbette kız arkadaşınız için en iyi takma ad onun sevdiği takma addır. Ona neyi tercih ettiğini sorabilir veya ilişkinize özel bir takma ad bulabilirsiniz.

Kız arkadaşınızın fiziksel görünümüne veya kişiliğine dayalı İngilizce takma adların bazı örnekleri:

Gözleri güzelse ona "Mavi gözlü kızım" veya "Yeşil gözlü güzelim" diyebilirsiniz.
Eğer harika bir mizah anlayışı varsa, ona "Benim komik kızım" veya "Her dakika güldüğüm" diyebilirsiniz.
Eğer her zaman yanınızdaysa ona "Kayam" veya "Ağlayacak omzum" diyebilirsiniz.
Eğer sizi sürekli güldürüyorsa ona "Palyaçam" veya "Şakacım" diyebilirsiniz.
Eğer size her zaman sevildiğini hissettiriyorsa ona "Meleğim" veya "Gün ışığım" diyebilirsiniz.
İmkanlar sonsuzdur!

cin

Administrator
Yönetici
Sevgili Ne diye kaydedebilirim?
Sevgilinizi telefona kaydetmek için, öncelikle telefonunuzda "Rehber" uygulamasını açın. Ardından, "Yeni Kişi" düğmesine basın. Kişi kaydetme ekranında, "Ad" alanına sevgiliniz ismini, "Soyad" alanına sevgiliniz soyadını yazın. "Telefon" alanına sevgiliniz telefon numarasını yazın. "E-posta" alanına sevgiliniz e-posta adresini yazın. "Not" alanına sevgilinizle ilgili herhangi bir not yazabilirsiniz.
Sevgilinizi telefona kaydetmek için kullanabileceğiniz bazı romantik isimler şunlardır:
  • Canımın içi
  • Meleğim
  • Hayatımın anlamı
  • Ömrümün sonuna kadar seveceğim
  • En sevdiğim insan
  • Ruh ikizim
  • Aşkım
  • Sevgilim
  • Her şeyim
Sevgili nasıl kaydedilir romantik?
Sevgilinizi telefona kaydetmek için, yukarıdaki adımları uygulayın. Ardından, "Not" alanına sevgilinizle ilgili romantik bir not yazın. Örneğin, "Canımın içi, seni çok seviyorum. Hayatımın anlamı sensin." veya "Aşkım, seni bir ömür boyu seveceğim." gibi bir not yazabilirsiniz.
Eş nasıl kaydedilir?
Eşinizi telefona kaydetmek için, yukarıdaki adımları uygulayın. Ardından, "Not" alanına eşinizle ilgili herhangi bir not yazabilirsiniz. Örneğin, "Yanımda olman benim için çok değerli." veya "Hayatımın en büyük şansı sensin." gibi bir not yazabilirsiniz.
Eşini telefona nasıl kaydedilir?
Eşinizi telefona kaydetmek için, yukarıdaki adımları uygulayın. Ardından, "Not" alanına eşinizle ilgili romantik bir not yazın. Örneğin, "Canım eşim, seni çok seviyorum. Sen benim her şeyimsin." veya "Hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istiyorum." gibi bir not yazabilirsiniz.
Sevgili En Anlamlı nasıl kaydedilir?
Sevgilinizi telefona kaydetmek için, yukarıdaki adımları uygulayın. Ardından, "Not" alanına sevgilinizle ilgili en anlamlı bir not yazın. Örneğin, "Seni tanıdığım güne şükrediyorum. Sen benim için bir eşsizsin." veya "Hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istiyorum." gibi bir not yazabilirsiniz.
Erkek Sevgili telefona nasıl kaydedilir?
Erkek sevgilinizi telefona kaydetmek için, yukarıdaki adımları uygulayın. Ardından, "Not" alanına erkek sevgilinizle ilgili romantik bir not yazın. Örneğin, "Canım sevgilim, seni çok seviyorum. Sen benim hayatımın anlamısın." veya "Sen benim için her şeysin." gibi bir not yazabilirsiniz.
En yakin kanka ne diye kaydedilir?
En yakın kankanı telefona kaydetmek için, yukarıdaki adımları uygulayın. Ardından, "Not" alanına en yakın kankanla ilgili herhangi bir not yazabilirsiniz. Örneğin, "Yanımda olduğun için çok mutluyum." veya "Sen benim canımsın." gibi bir not yazabilirsiniz.
Bir kişiyi nasıl kaydedilir?
Bir kişiyi telefona kaydetmek için, yukarıdaki adımları uygulayın.
Yenge nasıl kaydedilir?
Yenginizi telefona kaydetmek için, yukarıdaki adımları uygulayın. Ardından, "Not" alanına yenginizle ilgili herhangi bir not yazabilirsiniz. Örneğin, "Abimin en güzel eşi." veya "Seni çok seviyorum." gibi bir not yazabilirsiniz.
Oğlumu telefona nasıl kaydedilir?
Oğlunuzu telefona kaydetmek için, yukarıdaki adımları uygulayın. Ardından, "Not" alanına oğlunuzla ilgili herhangi bir not yazabilirsiniz. Örneğin, "Benim canım oğlum." veya "Sen benim için her şeysin." gibi bir not yazabilirsiniz.
Yeni kişi nasıl kaydedilir?
Yeni bir kişiyi telefona kaydetmek için, yukarıdaki adımları uygulayın.