İnstagram para kazanma başlamadan önce bilinmesi gerekenler

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
31 Mar 2023
Mesajlar
382
Tepkime puanı
1
Puanları
18
İnstagram para kazanma aktif etme ve para kazanma butonu nerede? İnstagram para kazanmak için neler yapmalı, takipçi ve beğeni sayısı ne olmalı?

İnstagram para kazanma.png
 

Katılım
4 Tem 2023
Mesajlar
68
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Instagram uygulaması yoluyla para kazanmaya başvuru yapmak istiyorsanız; profilin üst kısmında yer alan profesyonel panoya giderek para kazanmak için başvur seçeneğini tıklamalısınız. Tamamladıktan sonra başvuruyu gönder seçeneğini işaretlemiş olmalısınız. Instagram'dan Para kazanmak için en az 10.000 takipçi sayısına ulaşmanız gerekiyor.
Instagram'da çok fazla vakit geçirerek beğeni sayısını ve takipçi sayısını arttırdığınız zaman daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. 1 milyon takipçisi bulunan bir influencer'ın işbirliği veya reklam gelirleri yaptığını da düşünürsek video başına yaklaşık 25 bin TL kazanç elde ettiğini düşünebiliriz. Yüksek kazançlar elde edebilmek için her zaman Instagram'da aktif şekilde içerik oluşturmak gerekir.
 

smhkly

New member
Katılım
24 Haz 2023
Mesajlar
32
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Instagram üzerinden para kazanmak için takipçi sayınızın fazla olması gerekiyor. Instagram takipçisi yüksek olan kişilere para ödemiyor. Eğer takipçiniz fazlaysa reklam alıyorsunuz şirketlerden buna karşılık para ödemesi oluyor. Onun dışında para kazanamazsınız.
 

Enes

Administrator
Yönetici
Katılım
1 Nis 2023
Mesajlar
671
Çözümler
17
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Para kazanmak için sürekli aktif video atmanız gerekiyor. Videoları attıktan sonra keşfete düşmeye çalışın. Sabırlı olmanızda fayda var. Takipçiniz arttıkça reklam gelmeye başlayacak. Tek hikayede reklam verirseniz günde ortalama 500 TL kazanç elde etmeye başlayacaksınız.
 

kubrakubra

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
114
Tepkime puanı
0
Puanları
16
İnstagram para kazanma aktif etme nasıl yapılır?
Profilinizin hemen üst kısmında bulunan rozete tıklamalısınız. Rozet sizi profesyonel panoya götürecektir.
Seçenekler arasında yer alan "Para kazanmak için başvur." seçeneğine tıklayın.
Tamamlamak için başvuruyu gönder seçeneğine tkılayarak başvurunuzu gönderin. Başvuru onaylandığında para kazanma aktif edilmiş olacaktır. Takipçi sayınız yeterli değilse para kazanma butonu aktif edilmeyecektir.
İnstagram para kazanmak için neler yapmalı, takipçi ve beğeni sayısı ne olmalı?
İnstargam üzerinden par akazanmak için takipçi sayınız en az 10.000 olmalıdır. Bununla birlikte Instagram takipçi kitleniz organik olmalıdır. Para ile satın alınan takipçiler gerçek anlamda verim sağlamaz. Takipçi sayınızın yeterli olması ile birlikte para kazanma butonu aktif olur. Başvurunuz kabul edildikten sonra para kazanmaya başlayabilirsiniz. Takipçi ve beğeni sayısı sürekli olarak artış göstermeli ki günden güne daha fazla para kazanabilesiniz.
 

Benzer konular

Üst