Japon Bl Dizileri

cin

Administrator
Yönetici
Katılım
1 Nis 2023
Mesajlar
612
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Japonya, son yıllarda Boys' Love (BL) dizileri ve filmleri üreten en aktif ülkelerden biridir. Bu diziler, genellikle iki erkek arasındaki romantik ve cinsel ilişkiyi konu alır.

İşte 2023 yılında yayınlanan en iyi Japon BL dizilerinden bazıları:

 • Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: 30 yaşındaki bir adam, birdenbire insanların düşüncelerini okuma yeteneğine sahip olur. Bu yeteneği, iş arkadaşına aşık olduğunda kullanmaya başlar.

  Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?! Japon BL dizisi
 • Kono Oto Tomare!: Sounds of Life: Bir lise öğrencisi, okulun geleneksel Japon müzik kulübüne katılır. Orada, okulun en popüler öğrencisinden hoşlanır.

  Kono Oto Tomare!: Sounds of Life Japon BL dizisi
 • Given: Bir lise öğrencisi, bir gitarist ile bir davulcu ile tanışır ve birlikte bir müzik grubu kurarlar. Grubun üyeleri, birbirlerine karşı romantik duygular geliştirmeye başlar.
  JAPON BL DİZİLERİ.jpg

  Given Japon BL dizisi
 • Horimiya: Okulda farklı gruplara ait iki öğrenci, birbirlerinin gerçek kişiliğini öğrenince arkadaş olurlar. Arkadaşlıkları, yavaş yavaş romantik bir ilişkiye dönüşür.

  Horimiya Japon BL dizisi
 • Trapped in a Dating Sim: The World of Otome Games Is Tough for Mobs: Bir adam, bir otome oyununun dünyasına hapsolur. Oyunda, bir kadın karakterle çıkmak zorundadır. Ancak, adam aslında bir erkektir ve kadınlarla çıkmaya alışkın değildir.

  Trapped in a Dating Sim: The World of Otome Games Is Tough for Mobs Japon BL dizisi
Bu diziler, hem romantizm hem de komediyi içeren eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunuyor. Japon BL dizilerine yeni başlayanlar için harika bir başlangıç noktası.
 

Benzer konular Forum Tarih
cin Doğru Bilgi 1 96
cin Doğru Bilgi 1 93
cin Doğru Bilgi 1 78

Benzer konular

Üst