Lost On You Ne Demek

cin

Administrator
Yönetici
Lost on you, Türkçe'de "senin üstünde kaybolmuş" veya "senin üzerinde etki bırakmamış" anlamına gelir. Bu ifade, genellikle biriyle olan ilişkinizde yaşadığınız hayal kırıklığını veya üzüntüyü ifade etmek için kullanılır. Örneğin, sevdiğiniz biri sizin ona olan sevginizi veya çabalarınızı görmezden geliyorsa, ona "senin üstünde kaybolmuşum" diyebilirsiniz.
LOST ON YOU NE DEMEK.jpg

Lost on you ifadesi, aynı zamanda bir şeye olan ilginizi veya heyecanınızı kaybettiğinizi ifade etmek için de kullanılabilir. Örneğin, bir hobiye veya projeye başladınız ve ilk başta çok heyecanlıydınız, ancak zamanla ilginizi kaybettiyseniz, "benim üstümde kayboldu" diyebilirsiniz.

Lost on you ifadesinin kullanıldığı bazı örneklere bakalım:

• "Tüm bu çabalarım senin üstünde kaybolmuş."
  • "Onun sevgisi benim üstümde kayboldu."
  • "Artık bu projeye olan heyecanım benim üstümde kayboldu."
  • "Bu şaka senin üstünde kayboldu galiba."
  • "Onunla birlikteyken kendimi kaybolmuş hissediyorum."
Lost on you ifadesi, LP tarafından 2015 yılında yayınlanan aynı adlı şarkıda da kullanılmıştır. Bu şarkı, bir ilişkinin sonundaki pişmanlık ve üzüntüyü anlatıyor. Şarkıda LP, "Lost on you" diyerek sevgilinin kendisine olan ilgisini ve sevgisini kaybettiğini ifade ediyor.

Umarım bu açıklama yardımcı olmuştur.

cin

Administrator
Yönetici

Lost on You neden yazıldı?

Lost on You, LP'nin eski sevgilisi hakkında yazılmış bir şarkıdır. LP, bu şarkıyı, eski sevgilisinin onu terk etmesinden sonra yazmaya başladı. Şarkı, aşkın acı ve güzelliğini anlatıyor.
Lost on you kadın mı?
Lost on You, kadın tarafından söylenen bir şarkıdır. Şarkıyı söyleyen, LP adında bir Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır.
Lost on you ne zaman çıktı?
Lost on You, 2015 yılında LP'nin Lost on You adlı albümünde yayınlandı. Şarkı, albümden ilk single olarak çıktı.
Lost On You şarkısını söyleyen kimdir?
Lost On You şarkısını söyleyen, LP adında bir Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. LP'nin gerçek adı Laura Pergolizzi'dir.
LP nasıl ünlü oldu?
LP, 2001 yılında ilk albümünü yayınladı. Ancak, ilk büyük çıkışını 2015 yılında Lost on You şarkısıyla yaptı. Şarkı, dünya çapında büyük bir hit oldu ve LP'yi dünya çapında tanınan bir sanatçı haline getirdi.
Lost on you ne tür müzik?
Lost on You, indie rock, folk rock ve alternatif rock türlerinde bir şarkıdır. Şarkı, LP'nin kendine özgü sesi ve tarzıyla dikkat çekiyor.
LP ne tür müzik yapıyor?
LP, indie rock, folk rock, alternatif rock, blues rock ve soul gibi çeşitli türlerde müzik yapmaktadır. LP'nin müziği, genellikle güçlü vokalleri, gitar melodileri ve duygusal sözleri ile dikkat çekmektedir.
LP nerede yaşıyor?
LP, şu anda Los Angeles, Kaliforniya'da yaşıyor. Ancak, LP'nin kökleri New York'tadır.

tuneshare
more_vert