Lp Cinsiyeti

cin

Administrator
Yönetici
LP, 18 Mart 1981 doğumlu Amerikalı bir pop/rock şarkıcısı ve söz yazarıdır. Gerçek adı Laura Pergolizzi'dir.
LP CİNSİYETİ.jpg

LP, androjen bir görünüme sahiptir. Bu nedenle, cinsiyeti hakkında sık sık sorular sorulur. LP, cinsiyetini kesin olarak tanımlamayı reddetmiştir. Kendisini "cinsiyetsiz" veya "cinsiyetten bağımsız" olarak tanımlamaktadır.

LP, bir röportajında şunları söylemiştir:

"Ben bir kadınım, ama aynı zamanda bir erkek de değilim. Ben sadece biriyim."
LP, cinsiyet kimliğine ilişkin görüşlerini şu şekilde ifade etmiştir:

"Cinsiyet, çok basit bir şey değil. Bu, çok karmaşık bir kavramdır. Ben, cinsiyetin tek bir boyutta tanımlanamayacağını düşünüyorum."
LP, cinsiyet kimliği konusundaki görüşleriyle, cinsiyet kimliğinin çeşitliliğini ve karmaşıklığını kabul eden bir sanatçıdır.

Sonuç olarak, LP'nin cinsiyeti, kendisi tarafından kesin olarak tanımlanmamıştır. Kendisini "cinsiyetsiz" veya "cinsiyetten bağımsız" olarak tanımlamaktadır.

cin

Administrator
Yönetici
LP lost on you kadın mı erkek mi?

"Lost on you" şarkısını söyleyen LP, kadındır. Tam adı Laura Pergolizzi olan LP, Amerikalı bir şarkıcı, söz yazarı ve müzisyendir.

LP grubu solisti kadın mı?

LP, bir grup değildir. Laura Pergolizzi, solo bir sanatçıdır.

LP nin anlamı nedir?

LP, Laura Pergolizzi'nin kısaltmasıdır.

Lost on you kimler söyledi?

"Lost on you" şarkısını söyleyen LP'nin yanı sıra, aşağıdaki sanatçılar da bu şarkıyı cover yapmıştır:

• Alessia Cara
  • Celine Dion
  • Elton John
  • Il Volo
  • James Bay
  • Lea Michele
  • Pentatonix
  • Sam Smith
  • The Veronicas
Bu sanatçıların yanı sıra, "Lost on you" şarkısı, birçok film ve dizide de kullanılmıştır.