Müzik Dinleyerek Para Kazanma

admin

Administrator
Yönetici
Türkiye'de müzik dinleyerek para kazanma mümkün mü? İş Fikrim müzik dinleyerek para kazandıran uygulamalar hangileri bilgisi olan var mı?

Müzik Dinleyerek Para Kazanma.png

Müzik dinleyerek para kazandıran sitemi olurmuş diye düşünüyordum fakat gerçekten de müzik dinleyerek para kazandıran Siteler mevcutmuş arkadaşlar. RadioEarn ve Music Xray hem çok popüler hem de oldukça güvenilir.

basakss

Member
Müzik dinleyerek para kazandıran sitemi olurmuş diye düşünüyordum fakat gerçekten de müzik dinleyerek para kazandıran Siteler mevcutmuş arkadaşlar. RadioEarn ve Music Xray hem çok popüler hem de oldukça güvenilir.
Aynısını bende düşündüm forma girmeden önce. Hiç deneyen oldu mu ne kadar kazanılıyor

smhkly

New member
Çok fazla ücret kazanmıyorsunuz bir müzik dinliyorsun 0.10 cent kazanıyorsun. Ücret uygulamadan uygulamaya göre değişiyor. Ama genelde düşük oluyor ücretler. Ha uğraşırım saatlerimi veririm diyorsan günde 10 dolar kazanabilirsiniz.

kubrakubra

Member
Müzik dinleyerek para kazanmak çok zor bir iş. Belirli siteler var yukarıda bahsetmişler ama kuruş kuruş kazanıyorsunuz ve bu kazanç sizi tatmin etmez. öğrenci olsanız bile tatmin olacağınızı hiç sanmıyorum. Müzik dinleyip de üstüne üstüne para kazanmak şimdilik sektörel olarak pek mümkün görünmüyor.