One more bant kullanıcı yorumları

admin

Administrator
Yönetici
One More bant ne işe yarar yorumlar ne diyor? One More Bant Zararları nedir ve One More Ağrı Bandı Fiyatı ne kadar?

One more bant kullanıcı yorumları.png

kubrakubra

Member
iyileştiğimi hissediyorum tabi 3 ay en az devam etmek lazımmış ancak belimden dolayı yürümek zor oluyordu sanki beni geri çeken bir şey vardı artık öyle hissetmiyorum. Sanırım daha fazla kullanımda yararı daha fazla olacak gibi görünüyor. Düzenli kullanmak şart diye düşünüyorum. Ağrıya ilk andan itibaren iyi geliyor.

Enes

Administrator
Yönetici
Bel fıtığım için one more bant kullandım çok fazla etkisini göremedim. Ağrıları hafif azaltsa da diğer kullanıcılarda olduğu gibi çok büyük etkisine henüz karşılaşmadım.

One more bant ne işe yarar? Sorusuna kısaca One More ağrı bandı sağlık bantları arasında yer alan bir üründür. Ağrı hissedilen yerlere yapıştırıldığı zaman vücut forma sokulmakla kalmayıp aynı zamanda vücutta bulunan fazlalıklardan başarılı şekilde atılabilir. Vücutta oluşan ağrıların giderilmesinde etkili olduğu için birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Peki bu bantların hiç mi zararı yok diye soracak olursanız
One more bant zararları Elbette vardır. Bant Doğru yapıştırılmadığı Zaman herhangi bir etkisini görmeyebilirsiniz. Işe yaradığını gösteren bilimsel çalışma bulunmadığı için herkes kullandığı üründen %100 sonuç almak gibi bir beklentiye girmesin Bence. Yağların yakılması konusunda hızlandırma etkisi sağladığı için hızlı şekilde kilo verirseniz sarkma problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

One more ağrı bandı fiyatı ile ilgili sizlere şu şekilde bilgi verebilirim. Vitamin bandı olarak geçen Bu ürünlerin fiyatları internette 800 TL olarak geçiyor. Içeriğinde yaklaşık 25 veya 30 adet bulunan bu ağrı bantlarından memnun kalanlar kadar kalmayanlar da mevcut. Bu nedenle net bir şey söylemek anlamsız olur.

admin

Administrator
Yönetici
One More sağlık bakanlığı onaylı mı?

Hayır, One More ürünleri sağlık bakanlığı onaylı değildir. One More, ürünlerinin "gıda takviyesi" olduğunu iddia etmektedir ve bu nedenle, sağlık bakanlığı tarafından onaylanması gerekmez.

One More hangi hastaliklara iyi gelir?

One More ürünleri, çeşitli sağlık sorunlarına iyi geldiği iddia edilmektedir. Ancak, bu iddialar bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. One More ürünlerinin, kanser, diyabet, kalp hastalığı gibi ciddi hastalıkları tedavi ettiğine dair herhangi bir kanıt yoktur.

One More saadet zinciri mi?

One More, bir ağ pazarlama şirketidir. Bu nedenle, One More ürünlerini satarak para kazanmak isteyen kişiler, yeni üyeler bulup onları da ürün satmaya teşvik etmek zorundadır. Bazı insanlar, One More'un bir saadet zinciri olduğunu iddia etmektedir. Ancak, One More şirketi, bu iddiaları reddetmektedir.

One More hangi ülkenin?

One More, Çin merkezli bir şirkettir. Ancak, ürünleri Türkiye'de de satılmaktadır.

admin

Administrator
Yönetici
İşte bir bant kullanıcısından bir yorum:

"Bu bant harika! Çok rahat ve dayanıklı. Gün boyu giydiğimde bile rahatsız etmiyor. Ayrıca çok güzel görünüyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim."
"Bu bandı bir süredir kullanıyorum ve çok memnunum. Çok iyi yapılmış ve çok rahat. Ayrıca çok şık. Kesinlikle tekrar satın alacağım."
"Bu bandı bir hediye olarak aldım ve çok beğendim. Çok rahat ve çok güzel görünüyor. Kesinlikle tavsiye ederim."