Sigara içme oyunu

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
31 Mar 2023
Mesajlar
382
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Olur mu demeyin, Sigara içme oyunu varmış. Sigara içme oyunu nasıl oynanıyor ve uygulamamı yoksa arkadaş ortamında yapılan bir şey mi?

Sigara içme oyunu.png
 

Katılım
4 Tem 2023
Mesajlar
68
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Üzücü bir oyun bence.sigara içme veya sigara oyunları ile ilgili bilgi yayılmasa daha iyi olur diye düşünüyorum. Sigara içmek ciddi sağlık problemlerine yol açabilen bir alışkanlık olduğu için tavsiye de veremem. Sigaranın sağlık açısından birbirinden farklı olumsuz etkileri olduğu için Farkındalık yaratmak amacıyla birçok ülkede sigara kullanımını kısıtlayan Politikalar yer alıyor.

Bu nedenle sigara içmeyi normalleştiren bir oyunu Önermek veya desteklemek sağlık etiği açısından Hiç uygun değil. Sağlıklı yaşam tarzına teşvik eden strateji eğlence ve spor temalı oyunlara yönelmeniz daha güzel olur. Zararlı alışkanlıklar yerine eğlenceli deneyimler kazanabilirsiniz.
 

kubrakubra

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
114
Tepkime puanı
0
Puanları
16
sigara içme oyunu dedikleri uygulama tamamen vasat ve saçma bir uygulama. sigara bırakma sürecinde içiyor gibi hsissetmek için falan diyorlar ama baştan ayağa saçmalık. Bir kere sigara içmenin oyunu mu olurmuş? Bu oyun bu arada resmi olarak uygulama marketlerde bulunmuyor. üçüncü parti uygulama olarak tarayıcı üzerniden indirmeniz gerekir. indirirken telefonunuzdaki verileri de uygulama sahiplerine verdiğinizi unutmayın. gereksiz, vasat ve başarısız.
 

Benzer konular Forum Tarih
cin Doğru Bilgi 1 81

Benzer konular

Üst