Tiktok para kazanma yol haritası

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
31 Mar 2023
Mesajlar
382
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Tiktok'tan para kazanabilen var mı? Tiktok para kazanmak için kaç takipçi gerekir ve başlangıçta nasıl ilerlemek gerek?

Tiktok para kazanma.jpg
 

Enes

Administrator
Yönetici
Katılım
1 Nis 2023
Mesajlar
671
Çözümler
17
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Tiktok için sürekli akım olan videoları kendi tarzınla platforma atman gerekiyor. Günde en az 2 video atmaya başla. Ama videoların özgün olduğundan emin ol. Ardından takipçi sayın artmaya başlayacaktır.
 

basakss

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
48
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Tiktok uygulamasına ilk girdiğin zaman videolarının daha fazla izlenmesi için Tanıt seçeneğini kullanabilirsiniz. 20 TL gibi ücret ödüyorsun ama takipçi sayını bir miktar artıyorsun sonra tanıt özelliğini kullanmana bile gerek kalmaz direk takipçin artar.
 

kubrakubra

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
114
Tepkime puanı
0
Puanları
16
TikTok üzerinden para kazanmak için takipçi sayınız gerçek anlamda yüksek olmalıdır. Takipçileriniz gerçek olmalıdır. Gerçek hesaplar ile gerçekten izlenmeli ve takip edilmelisiniz. İzlenme oranına göre kazanç oranınız da değişeceğinden öncesinde kendinize uygun ve kaliteli bir takipçi kitlesi bulmalısınız.
Takipçi kitlesini genişletmek için kaliteli içerikler oluşturarak takipçilerinizi memnun etmelisiniz. Takipçilerinizi memnun edemezseniz tam bu noktada başarısız olacağınız açık demektir. TAkipçileriniz sizi seviyorsa para kazanabilir ve kitlenizi genişletebilirsiniz. genelde TikTok kitlesi Türkiye'de genç yaş aralığından oluştuğundan bu yaş aralığına hitap edecek türden içerikler ekleyebilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst