Tişört Tasarlayarak Para Kazanma Siteleri

admin

Administrator
Yönetici
En İyi t-shirt tasarlama sitesi hangisi? Tasarla sat Para kazan siteleri hangileri ödeme alabilen var mı?

1688381551814.png

Kesinlikle tişört tasarımları gerçekleştirerek çok kısa süre içerisinde güzel kazançlar elde etmek mümkün. Web sitesinde ilgili bir tasarım oluşturduktan sonra tişörtlere veya çeşitli ürünlere uyguluyorsunuz. Ardından tasarımınıza sahip olan ürünler satıldığı sürece ürün başına komisyon kazanmış oluyorsunuz.

Internette gezinirken denk geldiğim bu İş fikrini değerlendirdiğim zaman gerçekten işe yaradığını fark ettim. Dolayısıyla kıyafet ve tişört tasarlayarak kazanç elde edebileceğini Web siteleri gerçekten mevcut. Üstelik herhangi bir sermayeye de ihtiyaç kalmıyor.

Bu arada ürünü satın almanıza herhangi bir şirket açmanıza veya Kargo gönderimi yapmanıza da gerek kalmıyor. Benim kazanç elde ettiğim ve çok fazla duyduğum sitelerden bazılarını sizlere şu şekilde önerebilirim;
  • Printify
  • Shırtbaz
  • Baskımo
  • Tshıgo
  • Desıgnhıll
Bu şekilde yani tişört tasarla para kazan yöntemi internette artık oldukça popüler. Hem ben hem de arkadaşlarım sık sık tişört tasarımları gerçekleştiriyoruz kesinlikle çok eğlenceli bir aktivite.

smhkly

New member
En sevdiğim ek getirisi olan işlerden biri. Kesinlikle deneyin. Sadece komisyon ücreti ödüyorsunuz ama üretim ve baskı size ait değil zaten. Direk tasarımı yapın para kazanmaya başlayın.

Enes

Administrator
Yönetici
Bende arkadaşlarımdan duydum baya bir. Reklam yapılması çok önemli ama. Reklamını iyi yaparsan iyi satış yaparsın. Ayda 10 tişörtten 100 dolar kazansan 2700 TL yapıyor. Sadece tasarla sat çok iyi valla.

kubrakubra

Member
Tişört tasarlayarak para kazanmak sanıldığı kadar zor değil ama o tişörtlerin satılması için etkili bir reklam stratejisi lazım. Tişörtlerin satılmaması halinde tasarım beğenilmedi demektir ki tasarım beğenilmezse para kazanmak da mümkün olmaz. Yukarıda arkadaşlar site isimlerini yazmış. Başlamak için iyi seçenekler. Tasarımınızı yaparken ünlü markaların muadillerini yapmayı düşünebilirsiniz ama bu çok riskli.