Twitter Profilime Bakanlar

cin

Administrator
Yönetici
Katılım
1 Nis 2023
Mesajlar
612
Tepkime puanı
0
Puanları
16
2023-11-03 11:31:06 PST tarihi itibariyle, Twitter profilinize bakanları göremiyoruz. Twitter, profil ziyaretlerini gizli tutar ve kullanıcıların profilinizi ziyaret ettiğini görmeniz için bir bildirim veya rapor sunmamaktadır. Ancak, Twitter'da paylaştığınız içeriklerin görüntülenme sayılarını ve etkileşimleri görebilirsiniz.
Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasının ardından, platforma yeni özellikler ekleneceği iddiaları ortaya atılmıştı. Bu iddialardan biri de, kullanıcıların profillerini ziyaret eden kişilerin gösterileceğiydi. Ancak Musk, bu iddiayı yalanlamış ve profil ziyaretlerinin gizli kalacağını belirtmişti.
Bu nedenle, Twitter profilinize kimlerin baktığını öğrenmenin bir yolu bulunmamaktadır.
TWİTTER PROFİLİME BAKANLAR.jpg
 

cin

Administrator
Yönetici
Katılım
1 Nis 2023
Mesajlar
612
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Twitter'da profiline bakanları görmek mümkün mü?

Hayır, Twitter'da profiline bakanları görmek mümkün değildir. Twitter, kullanıcılarının gizliliğini korumak için bu bilgiyi paylaşmaz.


Twitter, kullanıcıların profillerine kimlerin baktığını paylaşmamaktadır. Bu, kullanıcıların gizliliğini korumak için bir önlemdir. Twitter'da profiline bakanları görmek için herhangi bir uygulama veya web sitesi yoktur. Bu tür uygulamalar ve web siteleri, kullanıcı verilerini toplamak için tasarlanmıştır ve kullanımı tehlikeli olabilir.

Profilime kim bakmış nasıl öğrenirim?

Twitter dışında, profiline bakanları görmeni sağlayan herhangi bir uygulama veya web sitesi yoktur. Bu tür uygulamalar ve web siteleri, kullanıcı verilerini toplamak için tasarlanmıştır ve kullanımı tehlikeli olabilir.


Twitter dışında, profiline bakanları görmeni sağlayan herhangi bir uygulama veya web sitesi yoktur. Bu tür uygulamalar ve web siteleri, kullanıcı verilerini toplamak için tasarlanmıştır ve kullanımı tehlikeli olabilir. Bu tür uygulamaları ve web sitelerini kullanmaktan kaçınmanız önerilir.

WhatsApp Profilime kim bakmış?

WhatsApp'ta profiline bakanları görmek de mümkün değildir. WhatsApp, kullanıcılarının gizliliğini korumak için bu bilgiyi paylaşmaz.


WhatsApp, kullanıcıların profillerine kimlerin baktığını paylaşmamaktadır. Bu, kullanıcıların gizliliğini korumak için bir önlemdir. WhatsApp'ta profiline bakanları görmek için herhangi bir uygulama veya web sitesi yoktur. Bu tür uygulamalar ve web siteleri, kullanıcı verilerini toplamak için tasarlanmıştır ve kullanımı tehlikeli olabilir.

Ancak, WhatsApp hikayelerini kimlerin izlediğini görebilirsin. Bunu yapmak için, hikayene dokun ve ardından "Görüntüleyenler" seçeneğine tıkla.

WhatsApp'ta hikayelerini kimlerin izlediğini görebilirsin. Bunu yapmak için, hikayene dokun ve ardından "Görüntüleyenler" seçeneğine tıkla. Bu, hikayeni kimlerin görüntülediğini görmene izin verir, ancak profilini kimlerin görüntülediğini görmene izin vermez.

Ayrıca, WhatsApp'ta profilini kimlerin görüntülediğini görmeni sağlayan herhangi bir uygulama veya web sitesi yoktur. Bu tür uygulamalar ve web siteleri, kullanıcı verilerini toplamak için tasarlanmıştır ve kullanımı tehlikeli olabilir.

WhatsApp'ta profilini kimlerin görüntülediğini görmeni sağlayan herhangi bir uygulama veya web sitesi yoktur. Bu tür uygulamalar ve web siteleri, kullanıcı verilerini toplamak için tasarlanmıştır ve kullanımı tehlikeli olabilir. Bu tür uygulamaları ve web sitelerini kullanmaktan kaçınmanız önerilir.
 

Üst