Uyuzdan nasıl kurtuldum kadınlar kulübü

cin

Administrator
Yönetici
Karbonat uyuza iyi gelir mi yardım edin lütfen. Evde uyuza ne iyi gelir? Uyuzdan kurtulanların Yorumları ne diyor?

1687344375599.jpeg

Enes

Administrator
Yönetici
Uyuzdan kurtulmak için çay ağacı en iyi çözüm olarak görülüyor. Eğer krem kullanamıyorsanız çay ağacını kesinlikle deneyin. Çünkü çay ağacının içerisinde anti bakteriyel özellik bulunuyor. Anti bakteriyel sayesinde uyuz sorununuzu kısa sürede çözebilirsiniz.

kubrakubra

Member
Gelelim şu meşhur soruya. Uyuzdan nasıl kurtuldum? Arkadaşlar uyuzdan kurtulmanın tek yolu reçetelendirilen kremleri kullanmak. Uyuz gibi illet bir şey yok. Tüm vücudunuzda ortaya çıkıyor. kaşıdığınız yeri yara yapıyorsunuz derken tüm gününüz mahvoluyor. hemen bir cilt uzmanına danışıp tıbbi merhemlerden alıyorsunuz. bazen karıştırmanızı da söylüyorlar çeşitli merhemleri. dediklerini yapıyorsunuz. 1 haftada kurtuluyorsunuz. haftada bir şampuan olarak iki kez şampuan yapıp, merhemleri sürüp tamamen kurtulduğumuz beladır kendisi.

Evde uyuza ne iyi gelir?
Ben bu soru ile sık sık karşılaşıyorum. Evde uyuza karşı doğal olarak uygulayabileceğiniz bazı yöntemleri sizler için şu şekilde açıklayabilirim;
  • özellikle sirke uyuza karşı son derece etkili bir yöntem oluyor. Cilde uygulamadan önce sirkeyi seyrelttikten sonra cildinize uygulayabilirsiniz. Uyuzun sebep olduğu cilt kabarması ve kaşıntılara da iyi gelecektir.
  • Öte yandan bitkisel yağlar Tercih edebilirsiniz. Özellikle badem yağı Hindistan cevizi yağı ve zeytinyağı gibi yağlar Bir bez parçasına damlatılarak uyuza yakın bölgede uygulandığı zaman etkili olabiliyor.
  • Sarımsak doğal bir antiparazit özelliği bulundurduğu için uyuza uygulanabilir.
  • Temizlik aşaması da son derece etkili bir yöntem oluyor. Uyuz olan kişiler yatak, havlu, giysi ve havlu gibi tekstil ürünlerini sıcak suyla ve bol deterjanla yıkamalıdır.