Yeni Aile Destek Programı 15.000 TL

admin

Administrator
Yönetici
Katılım
31 Mar 2023
Mesajlar
382
Tepkime puanı
1
Puanları
18

Dar gelire sahip aileler için Aile Deste Programı devam ediyor mu ve ne kadar sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. Yeni Aile Deste Programı hakkında tüm detaylar...


Aile Destek Programı kapsamında yardıma muhtaç ailelere aylık maddi yardım düzenleniyordu. Bir yıl boyunca her ay nakdi yardım ailelerin hesaplarına yatırıldı. Haziran 2022 başlatılan bu program Temmuz 2023 yılında bitmesi bekleniyordu. Ancak yapılan açıklamaya göre Aile Destek Programı uzatıldı. Bir yıl boyunca aileler nakdi yardımlarını almaya devam edecek. Peki Aile Destek Programında verilen nakdi yardım ne kadar oldu? Hadi gelin bakalım.

kaynak: https://www.numarasiadresi.com/aile-destek-programi/
 

Ekli dosyalar

  • Yeni Aile Destek Programı 15.000 TL.jpg
    Yeni Aile Destek Programı 15.000 TL.jpg
    104.7 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleme:

basakss

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
48
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Aile Destek Programının ücretlerinin artması gerekiyor. Bir sene uzatılmış olabilir ama nakdi yardım miktarı da artmalı. En az 2000 TL olursa bence gayet güzel olur.
 

smhkly

New member
Katılım
24 Haz 2023
Mesajlar
32
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Bence çok iyi düşünülmüş. Temmuz 2023 yılında bitmeyip bir sene uzatılması en mantıklı hareket. En azından dar gelire sahip herkes için büyük bir destek. Toplamda 15 bin TL hiç olmamasından daha iyi kesinlikle başvuru yapmalı herkes.
 

Katılım
4 Tem 2023
Mesajlar
68
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Kişi başına düşen aylık gelirler baz alındığı için alınabilecek en doğru karar olmuş. Eksiksiz başvuru yaparak destekten yararlanmak gerekiyor. Ücretin artış oranı da gayet iyi bu arada
 

kubrakubra

Member
Katılım
21 Haz 2023
Mesajlar
114
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Aile destek programının kişi başı aylık gelire göre hesaplanması gerçekten çok iyi. böylece aylık kişi başına düşen gelire göre yardım tutarı da değişebilecek. Az ihtiyacı olana az çok ihtiyacı olana çok politikası güzel ama tabi tutarlar yeterli değil. Destek kapsamında bu tutarların yükseltilmiş hali memnuniyet getirir diye düşünüyorum. Ne derler bilirsiniz; "bana balık verme, bana balık tutmayı öğret" ihtiyacı olan ailelere destek vermek iyi bir fikir olsa da daha iyi bir fikir onların desteğe ihtiyaç olmayacak kadar kazanç elde etmeleri için ailedeki ebeveynlere iş desteği sağlamak olacaktır.
 

Enes

Administrator
Yönetici
Katılım
1 Nis 2023
Mesajlar
671
Çözümler
17
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Ücretler arttıldı mı bilgisi olan var mı yoksa eskisi gibi mi hale ücretler.
 

Benzer konular

Üst